عصب افطاری سفرهای کردستان سفره افطاری ضیافت الهی

عصب: افطاری سفرهای کردستان سفره افطاری ضیافت الهی بقاع متبرکه مناطق محروم کردستان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دردشان‌ پول است! ، دعوای کریمی با مدیر عاشق تتلو اوج گرفته

حواشی تیم نفت طلائیه ادامه دارد و حالا مدیر این تیم از استعفای سرمربی می‌گوید و سرمربی این خبر را تکذیب می‌کند.

دردشان‌ پول است! ، دعوای کریمی با مدیر عاشق تتلو اوج گرفته

دعوای کریمی با مدیر عاشق تتلو اوج گرفته/ دردشان پول است!

عبارات مهم : سرمربی

حواشی تیم نفت طلائیه ادامه دارد و حالا مدیر این تیم از استعفای سرمربی می گوید و سرمربی این خبر را تکذیب می کند.

به گزارش خبرآنلاین، علی کریمی از مربیگری تیم نفت طلائیه استعفا داد. تیمی که با نام نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد لیگ برتر شد، در دو سال گذشته پرسشها مالی زیادی داشت و آنچه باعث شده است بود خبرهای این تیم برجسته شود نه نتیجه های ضعیفش بود و نه چیز دیگری.هر کسی که می آمد و هدایت این تیم را برعهده گرفته به نخستین توصیه ای که اشاره می کرد پرسشها مالی بوده و بس.اتفاقی که باعث شد تا امسال هم دو بار سرمربی آنها عوض کردن کند و حتی عوض کردن نام و مالک هم دوایی جهت درد کهنه آنها نباشد.

دردشان‌ پول است! ، دعوای کریمی با مدیر عاشق تتلو اوج گرفته

این بار داستان ولی کمی متفاوت است.پای مردی در میان است بخشی از اعتبار فوتبال کشور عزیزمان ایران را یدک می کشد.مردی خاص که روحیات خاصی هم دارد.شاید به همین علت بود که بعد از نخستین استعفا دوباره برگشت و پای کار ماند.شاید فکر می کرد تیمی که خودش جمع کرده بود را می تواند از مخمصه نجات دهد،اما نشد.روزی که به پیکان باخت پالس هایی را جهت همه فرستاد که نفت،غیر از نامش،تغییر دیگری نکرده است.خیلی ها این پالس ها را گرفتند ولی از خودشان می پرسیدند که آیا دوباره برگشتی؟تو که می دانستی این تیم درست نمی شود آیا اسیر سروصدای بیهوده مدیران تازه شدی و پا به کارزار مسابقه های لیگ برتر گذاشتی؟ مدیرانی که از همان ابتدا از حل تمامی پرسشها گفتند و البته از همان روزهای اول با پوشاندن لباس نفت به تتلو حسابی خبرساز شدند! آنها که در مصاحبه هایشان می گفتند اگر مورد نیاز باشد از تتلو هم استفاده می کنیم ولی به این فکر نکرده بودند که سرمربی ارزش کسی است که با این مدل کارها هیچ میانه ای ندارد و زیر بار اجبار هم نمی رود.

حالا دو هفته زیاد از سرمربی گری علی کریمی در نفت طلائیه نمی گذرد و شاگردان جادوگر توانستند سپاهانی را شکست بدهند که یک هفته قبلش بدوجور ترمز پرسپولیس را کشیده بود. جادوگر بعد از این برد تصویری در اینستاگرامش انتشار داده است و با جمله «همه کارها را شما کردید»هم از بازیکنانش تقدیر کرد و هم کنایه ای به پرسشها کلوب زد که هنوز حل نشده باقی مانده بودندمشکلاتی که در نهایت باعث شد تا یک خبر روی خروجی خیلی از سایت های خبری قرار بگیرد،خبر استعفای کریمی.البته او با حضور درتمرین نفت خیلی سریع کاری کرد تا همه تکذیبیه اش را کار کنند ولی هنگامی که جهانیان مصاحبه کرد و گفت” کریمی قبل از بازی با سپاهان پیامک زد و گفت دیگر بعد از بازی با سپاهان به همکاری با کلوب ادامه نمی دهد و ما هم چون او مربی حرفه ای است به تصمیمش احترام می گذاریم.”خیلی ها حدس زدند که رابطه شکرآب شده است است.بعضی ها از این نوشتند که شب قبل از بازی با سپاهان کریمی حتی حاضر نشده در هتل محل اقامت بازیکنان با مالک کلوب دست بدهد و بعضی ها هم پرسشها دیگری را روی دایره ریختند ولی توصیه اینجاست که کریمی پیش از این هشدارهای مورد نیاز را داده بود که”فقط نام تیم عوض شده است و هیچ کدام از پرسشها حل نشده است”حتی خبر رسید که قرار بوده بعد از بازی با سپاهان او مصاحبه ای انتقادی را علیه مدیران و پرسشها کلوب داشته باشد که البته این اتفاق رخ نداد.

حواشی تیم نفت طلائیه ادامه دارد و حالا مدیر این تیم از استعفای سرمربی می‌گوید و سرمربی این خبر را تکذیب می‌کند.

همه این ها را که کنار بگذاریم کریمی با همه این پرسشها یک برد با تیم نفت طلائیه به دست آورد و بعد از این برد، صبحگاه امروز خبر استعفایش رسانه ای شد!استعفایی که تایید،تکذیب و سپس تایید شده است هست. یک جای کار دارد می لنگد و نظر خیلی ها این است که کریمی می خواهد به حق و حقوقش برسد.اما همه کسانی که جادوگر را می شناسند می دانند که اولویت جهت او این پرسشها نیست و ریشه مهم اختلاف ها را باید در جای دیگری جستجو کرد.شاید هم کریمی سر لج و لجبازی افتاده و جهت اینکه حرف خودش را به کرسی بنشاند دارد داستان را به این شکل جلو می برد.

واژه های کلیدی: سرمربی | سپاهان | جادوگر | علی کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog