عصب افطاری سفرهای کردستان سفره افطاری ضیافت الهی

عصب: افطاری سفرهای کردستان سفره افطاری ضیافت الهی بقاع متبرکه مناطق محروم کردستان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بی‌تفاوتی به پاداش‌های میلیاردی , چالش بزرگ در پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس و کادرفنی این تیم بابت بی‌اعتنایی کلوب به بحث مطالبات‌شان به شدت عصبانی هستند و این مساله می‌تواند در ادامه به چالشی بزرگ جهت آنها تبدیل شود.

بی‌تفاوتی به پاداش‌های میلیاردی , چالش بزرگ در پرسپولیس

چالش بزرگ در پرسپولیس؛ بی تفاوتی به پاداش های میلیاردی

عبارات مهم : برانکو

بازیکنان پرسپولیس و کادرفنی این تیم بابت بی اعتنایی کلوب به بحث مطالبات ارزش به شدت عصبانی هستند و این مساله می تواند در ادامه به چالشی بزرگ جهت آنها تبدیل شود.

در این سه سالی که برانکو سرمربی پرسپولیس شده است و در مقاطعی بازیکنان به خاطر پرسشها مالی و پرداخت نشدن مطالبات ارزش اعتصاب کرده و تمرین نمی کردند هم هیچ وقت از زبان ایوانکوویچ نشنیده بودیم که از کلوب کلی پول طلبکار است ولی او صریح تر از هر لحظه می گوید پولش را می خواهد و خواستار تسویه حساب با خودش، دستیارانش و بازیکنانش شده. همچنین تا قبل از این شاید کسی اعتراض های گاه و بی گاه کاپیتان های پرسپولیس که به نمایندگی از بازیکنان درخواست های ارزش را رسانه ای می کردند چندان جدی نمی گرفت ولی حالا یکی دو روز بعد از حسین ماهینی نوبت سیدجلال رسیده که به پرسشها مالی و عدم شفافیت مدیران کلوب در این خصوص اشاره کنند و همزمان برانکو را هم همسو و همراه خود ببینند.

بی‌تفاوتی به پاداش‌های میلیاردی , چالش بزرگ در پرسپولیس

برخلاف آنچه پیش تر شنیده می شد بازیکنان پرسپولیس در این فصل بخش قابل توجهی از مبلغ قراردادشان را دریافت کرده اند و هر آنچه شنیده می شود اعتراضاتی است که نسبت به پرداخت نشدن مابقی مبالغ مربوط به قرارداهای فصل قبل، پاداش های امسال، آپشن های لیگ قبل و البته جرایمی است که به زعم آنها بی علت از مطالبات ارزش کاسته شده است هست. گفته می شود بازیکنان این فصل 40 درصد از قراردادشان را در آخر نیم فصل گرفته اند که معقول و منطقی به نظر می رسد ولی یکی از مواردی که آنها بدان اعتراض دارند بحث مربوط به پاداش های معوقه ارزش است.

طبق سیستم پاداشی که برانکو جهت بازیکنان در نظر گرفته و کلوب هم تاییدش کرده اگر تیم موفق شود از هر 5 بازی 10 امتیاز بگیرد بازیکنان باید پاداش بگیرند. از قضا پرسپولیس در نیم فصل اول عملکرد فوق العاده ای داشته. آنها از 5 بازی اول 10 امتیاز گرفتند، از 5 بازی دوم هم 10 امتیاز دشت کردند و از 5 بازی سوم نیم فصل اول به 13 امتیاز رسیدند که هر سه مقطع مستحق دریافت پاداش شدند ولی ظاهرا فقط پاداش مربوط به 5 بازی اول پرداخت شده است و بازیکنان دو نوبت پاداش طلبکارند.

بازیکنان پرسپولیس و کادرفنی این تیم بابت بی‌اعتنایی کلوب به بحث مطالبات‌شان به شدت عصبانی هستند و این مساله می‌تواند در ادامه به چالشی بزرگ جهت آنها تبدیل شود.

البته که مدیران کلوب پرسپولیس مثل هواداران این تیم از موفقیت های برانکو و شاگردانش خوشحالند ولی حالا باید پاسخگوی تعهداتی باشند که ایجاد کرده اند. در واقع تیم پرسپولیس آنقدر موفق بوده که کلوب مدام باید جهت راضی نگه داشتن اعضای تیم هزینه کند. از یک طرف بحث برانکو در پیش است که جهت افزایش در هر مرحله از لیگ قهرمانان باید پاداش مجزایی می گرفته و این موارد به علاوه قهرمانی در لیگ آپشن هایی داشته که در قراردادش قید شده است بوده و ظاهرا هیچ کدام از این موارد به اضافه مبلغ قابل توجهی از قرارداد او پرداخت نشده. از طرف دیگر بازیکنان هم به ازای قهرمانی فصل قبل و نوع عملکردشان مبالغ قابل توجهی از کلوب طلبکارند ولی کلوب در ازای موارد مختلفی آنها را جریمه کرده که جهت آنها قابل قبول نیست.

دادن لباس تیم به هواداران یا دوستان و آشنایان جرایم سنگینی جهت بازیکنان به دنبال داشته که نفرات تیم باورشان نمی شود چنین مبالغی از مطالبات ارزش بابت این مساله کم شده است باشد. اعتصاب و تعطیلی تمرین در یکی دو مقطع، باخت به قشقایی و کنار رفتن از جام حذفی و البته خروج از اردو (مثل آنچه فصل قبل در مورد احمدزاده و طارمی قبل از بازی با نفت آبادان رخ داد یا آنچه در دبی قبل از بازی برگشت با الاهلی لو رفت) و پرسشها انفرادی مثل آنچه در مورد مذاکره بیرانوند با تراکتورسازی جهت جدایی از تیم رخ داد از جمله بااهمیت ترین مواردی است که باعث کم کردن رقم قابل توجهی از مطالبات بازیکنان پرسپولیس شده است است.

حالا و با اطلاع بازیکنان از این مساله آنها خواستار این هستند که اولا بدانند آیا چنین جرایمی برایشان در نظر گرفته شده است و با توجه به موفقیت هایی که طی این یک سال و نیم به دست آورده اند اصلا آیا باید جریمه شوند؟ از سویی حالا که طاهری و ترکاشوند از کلوب رفته اند بازیکنان راحت از گذشته سیاست های مالی آنها را نزد گرشاسبی زیر پرسش می برند و دنبال این هستند تا از طریق صحبت با سرپرست تازه کلوب خواسته های ارزش را مطرح کرده و به نتیجه مشخصی برسند که تا الان گرشاسبی چراغ سبز واضحی به آنها نشان نداده و درگیر پرسشها دیگر است.

بی‌تفاوتی به پاداش‌های میلیاردی , چالش بزرگ در پرسپولیس

ایلنا

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog